Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności

2014-04-16

BIEŻĄCE CZYNNOŚCI ADMINISTRACYJNE

SZANOWI MIESZKANCY!

Informujemy, iż na terenie nieruchomości w ciągu kilku najbliższych tygodni, pod okiem inspektora, prowadzony będzie coroczny przegląd budowlany.

W ramach bieżących czynności administracyjnych planowane są następujące prace:

- montaż nowych paneli prysznicowych na basenie
- wymiana kart basenowych (o szczegółach poinformujemy Państwa na początku maja)
- wymiana silnia bramy wjazdowej
- regulacje ogrodzenia (w tym furtki)
- poziomowanie pozbruku przy furtce
- prace konserwacyjne na dachu budynku

Planujemy również spotkanie z deweloperem, omówienie napraw gwarancyjnych, harmonogram napraw gwarancyjnych oraz kwestia reklamy.

Liczymy, iż podjęte działania spotkają się z pozytywnym odbiorem i przysłużą się do poprawy komfortu mieszkańców nieruchomości Pelikan.

 

ZARZĄDCA

2014-04-16

Automat CocaCola

Szanowni mieszkańcy,

decyzją większości osób zgromadzonych na rocznym zebraniu Wspólnoty Mieszkaniowej Pelikan, z uwagi na spore straty zużycia energii elektrycznej, zlikwidowane zostaną automaty w holu wejściowym.

Prowadzimy negocjacje z Coca-Cola HBG Polska, aby zgodziła się na pokrycie kosztów związanych z zasilaniem automatu, co pozwoli na pozostawienie urządzeń, w przeciwnym razie automaty zostaną zlikwidowane.

Administracja

2014-03-17

Zebranie Wspólnoty Mieszkaniowej

Szanowni Mieszkańcy !!!
 
W imieniu Zarządu Wspólnoty pragnę Państwa serdecznie zaprosić na Roczne Zebranie Wspólnoty, które odbędzie się 25 marca 2014 r. (wtorek) o godz. 17.00 w XIV Liceum Ogólnokształcącym przy os. Piastowskim 106 w Poznaniu.
 
O terminie zebrania zawiadamiam z wyprzedzeniem, tak, aby każdy z członków Wspólnoty mógł uwzględnić powyższy termin w swoich planach. Bardzo zależy nam na uczestnictwie Państwa w zebraniu. Szczegółowy harmonogram zebrania zostanie Państwu przesłany odrębnym pismem poleconym.

Zarządca

2014-01-09

PRZEGLĄD KOMINIARSKI

PRZEGLĄD KOMINIARSKI


Uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 oraz 18 stycznia br. przeprowadzony zostanie PRZEGLĄD KOMINIARSKI.

Uprzejmie informujemy, iż przegląd kominiarski jest przeglądem obowiązkowym wynikającym z Art. 62 Prawo Budowlane Dz. U. 54. Odpowiedzialność za ewentualne awarie mogą ponosić osoby, które nie udostępniły lokali podczas przeglądu.

Przegląd wykonywała będzie firma KRAMER.
Tel: 061 847 20 54

W razie pytań proszę o kontakt:  664 324 255 - Patryk Maćkowiak

Harmonogram przeglądu:
17 STYCZNIA – od 16.00  –  20.00 (PIĄTEK)
18 STYCZNIA– od 10.00  –  14.00 (SOBOTA)

W punkcie ochrony, na parterze budynku PELIKAN, znajduje się lista deklaracyjna, gdzie można zapisać się na konkretną godzinę przeglądu.
2013-12-22

Życzenia Świąteczne

Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku 2014 życzy Patryk Maćkowiak oraz Witold Michalewicz.

2013-06-05

Dzień Dziecka 2013

 

W dniu 1.06.2013 na nieruchomości Pelikan odbyły się zabawy z okazji dnia Dziecka, poniżej zdjęcia z imprezy:

 

 


Administracja

2013-02-06

INFORMACJE OGOLNE - MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA OSIEDLE PIASTOWSKIE

Witam serdecznie,

Tereny parkowe na osiedlu Piastowskim znalazły się w orbicie zainteresowań jednego z poznańskich deweloperów. Ich zabudowie sprzeciwiają się mieszkańcy, a problemem zajęli się dziś poznańscy radni.

Sporny teren znajduje się w pobliżu kościoła na osiedlu Piastowskim - Tam jest park, tam są pawilony handlowe, a także restauracje. Jeden z poznańskich deweloperów - konkretnie UWI - jest zainteresowany tym terenem. Mimo, że nie ma do niego tytułu prawnego, chciałby postawić tam sześć bloków. Sprzeciwiają się temu mieszkańcy, którzy chcieliby by pozostało na tym terenie to co jest czyli właśnie punkty usługowe - mówi Dariusz Milejczak, reporter telewizji WTK. Rozmowy na temat tego terenu prowadzone są z deweloperem, a radni twierdzą, że dialog przebiega w dobrych warunkach. Cały czas trwają też prace nad miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który może ostudzić zapał dewelopera. Prace nad planem zakończą się najwcześniej za kilka miesięcy.

Źródło: epoznan.pl

http://www.epoznan.pl/news-news-38350-Os._Piastowskie_powstanie_plan_zagospodarowania

Zarządca

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|