Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności

2013-02-04

Pomiary elektryczne - Przegląd 5 letni

K O M U N I K A T


 W związku z rozpoczęciem się PRZEGLĄDU BUDOWLANEGO 5-letniego dla budynku os. Piastowskie 120 (zgodnie z Prawem Budowlanym, art.62) w dniu 09.02 br będą ponownie przeprowadzone pomiary elektryczne w lokalach mieszkalnych.
Wizje lokalne w mieszkaniach przeprowadzone będą w w/w dniach w godzinach wskazanych na liście znajdującej się w Recepcji budynku.

Przegląd będzie wykonywany przez firmę ZUE Jerzy Kaczmarek. 

Prosimy o dokonywanie wpisów deklarujących dostępność lokali w określonych godzinach. Przegląd 5 letni wynika z przepisów ustawy, wizyty w lokalach proszę traktować bardzo poważnie. 

ADMINISTRATOR

2013-01-14

PRZEGLĄD BUDOWLANY - POMIARY ELEKTRYCZNE


W związku z rozpoczęciem się PRZEGLĄDU BUDOWLANEGO 5-letniego dla budynku os. Piastowskie 120 (zgodnie z Prawem Budowlanym, art.62) w dniach od 24.01 do 26.01 będą przeprowadzone pomiary elektryczne w lokalach mieszkalnych.

Wizje lokalne w mieszkaniach przeprowadzone będą w w/w dniach w godzinach wskazanych na liście znajdującej się w Recepcji budynku.
Przegląd będzie wykonywany przez firmę ZUE Jerzy Kaczmarek.

Prosimy o dokonywanie wpisów deklarujących dostępność lokali w określonych godzinach. Przegląd 5 letni wynika z przepisów ustawy, wizyty w lokalach proszę traktować bardzo poważnie. Nie wpuszczenie do lokalu będzie wiązało się z koniecznością wykonania przeglądu we własnym zakresie i na własny koszt. Pomiary muszą być wykonane w 100% lokali mieszkalnych. Analogicznie dotyczy to również wizyty Rzeczoznawcy Budowlanego.

W sobotę 26.01.2013 r. dokonamy również sprawdzenie głównego wyłącznika prądu. O czym powiadomimy w osobnym komunikacie.

ADMINISTRATOR

2012-12-19

PRZEGLĄD 5 LETNI BUDOWLANY

K O M U N I K A T

W związku z rozpoczęciem się PRZEGLĄDU BUDOWLANEGO 5-letniego dla budynku os. Piastowskie 120 (zgodnie z Prawem Budowlanym, art.62) w dniach od 18.12 do 30.01 będzie przeprowadzona kontrola stanu technicznego obiektu.


Wizje lokalne w mieszkaniach przeprowadzone będą w dniach 4.01-10.01 w godzinach wskazanych na liście znajdującej się w Recepcji budynku.

Przegląd będzie wykonywany przez firmę BUD-EXPERT. Wizje lokalne przeprowadzane będą przez Pana Norberta Kaisera w w/w dniach.

Prosimy o dokonywanie wpisów deklarujących dostępność lokali w określonych godzinach.

ZARZĄDCA

2012-12-03

MIKOŁAJKI NA PELIKANIE

WITAM SERDECZNIE,

Zapraszamy wszystkie dziecie na wspólną zabawę w świątecznym nastroju.

Poszukamy śniegu, zrobimy piękne kartki świąteczne i zbudujemy wielkie sanie.

Będzie też spotkanie z Mikołajem, malowanie buziek i drobna niespodzianka dla każdego uczestnika zabawy.

TERMIN: Niedziela, 9 Grudnia g.10.30-12.30 w holu budynku

Pobierz files/upload/file/mikolajki_pelikan.pdf

2012-12-03

Uzdatniacz wody informacje bieżące

WITAM,

W ZAŁĄCZENIU PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU DOKUMENT INFORMACYJNY WS. UZDATNIACZA WODY PRZYGOTOWANY PRZEZ PRODUCENTA FIRMĘ WODOPOL.

W RAZIE PYTAŃ CHĘTNIE UDZIELĘ DODATKOWYCH INFORMACJI.

ZARZĄDCA

POBIERZ PLIK files/upload/file/informacje zmiekczacz.pdf

2012-10-18

UZDATNIACZ WODY

WITAM SERDECZNIE,

W DNIU DZISIEJSZYM ZAMONTOWANY ZOSTAŁ UZDATNIACZ WODY, PRACE ZWIĄZANE Z URUCHOMIENIEM ZAKOŃCZĄ SIE W DNIU DZISIEJSZYM.

W NAJBLIŻSZYCH DNIACH WODA POWINNA BYĆ UZDATNIONA DLA UZYSKANIA ODPOWIEDNIEGO EFEKTU.

ZARZĄDCA 

2012-10-05

PARKING TEREN ZENETRZNY - WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Dotychczasowe wynajmowanie miejsc postojowych przez firmę Nickel Development na terenie parkingu zewnętrznego ulega końcowi. Firma Nickel Development nie ma zamiaru przedłużać umowy najmu gruntu od dysponenta gruntu, firmy POSiR.
Dzięki podjętym rozmową zaistniała możliwość wynajęcia w/w gruntu przez Wspólnotę Mieszkaniową na preferencyjnych warunkach od POSiR. Dla podjęcia w/w czynności niezbędne jest uzyskanie wiedzy na temat liczby osób zainteresowanych najmem powierzchni, zarówno dotychczas wynajmujących jak i nowych klientów. Uzyskanie deklaracji w tej sprawie umożliwi dalsze rozmowy Zarządu oraz Administracji w tym zakresie z POSiR.
Cena najmu będzie ma być korzystniejsza aniżeli dotychczasowa i nie ma przekraczać wysokości 100,00 zł za miejsce postojowe.
Osoby zainteresowane proszę o wpisywanie się na listę deklaracyjną w „Recepcji Budynku”, umowa najmu musi obejmować okres min. 12 miesięcy. Musi być podpisana wyłącznie przez właścicieli lokali w Pelikanie. Najemca lokalu musi być reprezentowany przez właściciela.


W razie pytań proszę o kontakt 664 324 255 – Patryk Maćkowiak Masters Zarządzanie Nieruchomościami.

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »|